Služby

Praní

Nabízíme praní Vašeho firemního i soukromého prádla v rozsahu a termínu dle Vašich požadavků. Spektrum našich zákazníků je velmi široké, od soukromých osob přes restaurace, kulturní domy, školky a penziony až po kapacitně největší hotelová zařízení v regionu. Zcela si uvědomujeme odlišné nároky různých klientů, na které pružně reagujeme. Provádíme praní dek a polštářů z dutých vláken, matracových chráničů a velkoobjemových bytových textilií (přehozy sedaček, plédy, závěsy, záclony).

Chemické čištění

Tuto službu zajišťujeme u partnera s dlouholetou zkušeností, který zaručuje vysokou kvalitu a profesionální přístup ke každé Vaší zakázce. Chemické čištění je zajišťováno v týdenním cyklu, kdy do čtvrtka jsou zakázky přijímány, v pátek jsou přepravovány a následující týden od pátku je možno zakázku vyzvednout (mimo specifické požadavky například na dobarvování kožených oděvů apod.). Orientační ceny chemického čištění najdete v sekci ceník.

Mandlování

U praného prádla je mandlování na našem pásovém žehliči standartní součástí služby. Drobným zákazníkům zajišťujeme mandlování jejich vypraného prádla.

Opravy prádla

Po dohodě můžeme automaticky provádět drobné opravy Vašeho poškozeného prádla.

Ipso

Moderní technologické zázemí naší prádelny je kompletně sestaveno z prvotřídních strojů renomovaného belgického výrobce IPSO - předního světového dodavatele profesionálního vybavení komerčních prádelen. Nově naše vybavení doplňujeme stroji od španělské firmy DOMUS, což je výrobce s jednou z nejdelších historií v tomto oboru.

Hagleitner

K údržbě textilií používáme výhradně ekologické prací prostředky, které jsou díky vysoce moderním a inteligentním čerpacím zařízením firmy Hagleitner dávkovány vždy s naprostou přesností.